Постинг
08.05 13:50 -
Парадно настроение
Автор: syrmaepon
Категория: Забавление
Прочетен: 663 Коментари: 4 Гласове:
Последна промяна: 08.05 17:52
Прочетен: 663 Коментари: 4 Гласове:
5
Последна промяна: 08.05 17:52
CNN: Мерките за сигурност около Путин са засилени поради риск от опит за покушение или преврат
Вчера те се сбиха, 11 двойници на Путин, за това кой ще отиде на парада в Деня на победата. Никой не иска да отиде, защото ще ги убият. Или по-скоро, 10 от тях се сбиха, а един седеше в ъгъла и плачеше горчиво: никой не вярва, че той е истинският Путин. Веднъж се изгуби в бригадата и сега не можеш да го намериш, всички изглеждат еднакво. Накратко, най-слабият ще бъде на парада: насинено око, откъснат пръст, панталони, висящи на връв. Но хората са във възторг.
(с)
*
Пресата не е съобщила защо такива световноизвестни личности като Инду Умару, главата на народа Мбороро, и Нгурунгаета III, главатар на племето Урунджери, няма да присъстват на парада. Според непотвърдени слухове, всички тройници и удължители на Путин са били застреляни по време на опит за бягство, така че безстрашният президент на тази велика страна ще присъства само в холограмна форма.

(с)
*
1926: Съветското правителство разрешава на хората да притежават радиостанции и предаватели.
2026: Руското правителство информира хората, че най-добрата форма на комуникация е радиото.
Устремеността на Русия към бъдещето е просто невероятна.
https://x.com/prof_preobr/status/2052371556047741369

*
Неправилното носене на георгиевската лента може да доведе до наказателни обвинения, предупреждават руснаци адвокати.
Носенето на георгиевската лента под лакътя, поставянето ѝ на нашийници на кучета или поставянето ѝ на дръжки на автомобили може да повдигне въпроси от страна на правоохранителните органи и да доведе до наказателно преследване.
-2.jpg)
*
Вчера те се сбиха, 11 двойници на Путин, за това кой ще отиде на парада в Деня на победата. Никой не иска да отиде, защото ще ги убият. Или по-скоро, 10 от тях се сбиха, а един седеше в ъгъла и плачеше горчиво: никой не вярва, че той е истинският Путин. Веднъж се изгуби в бригадата и сега не можеш да го намериш, всички изглеждат еднакво. Накратко, най-слабият ще бъде на парада: насинено око, откъснат пръст, панталони, висящи на връв. Но хората са във възторг.
(с)
*
Пресата не е съобщила защо такива световноизвестни личности като Инду Умару, главата на народа Мбороро, и Нгурунгаета III, главатар на племето Урунджери, няма да присъстват на парада. Според непотвърдени слухове, всички тройници и удължители на Путин са били застреляни по време на опит за бягство, така че безстрашният президент на тази велика страна ще присъства само в холограмна форма.

(с)
*
1926: Съветското правителство разрешава на хората да притежават радиостанции и предаватели.
2026: Руското правителство информира хората, че най-добрата форма на комуникация е радиото.
Устремеността на Русия към бъдещето е просто невероятна.
https://x.com/prof_preobr/status/2052371556047741369

*
Неправилното носене на георгиевската лента може да доведе до наказателни обвинения, предупреждават руснаци адвокати.
Носенето на георгиевската лента под лакътя, поставянето ѝ на нашийници на кучета или поставянето ѝ на дръжки на автомобили може да повдигне въпроси от страна на правоохранителните органи и да доведе до наказателно преследване.
-2.jpg)
*
Следващ постинг
Предишен постинг
1.
getmans1 -
Ако нямат враг - ще си го измислят, ако нямат герой - тоже ... историята е пълна с такива примери :)))
08.05 14:07
08.05 14:07
2.
syrmaepon -
1. getmans1 - понеже фантазията толкова много се различава от действителността
08.05 15:42
08.05 15:42
Вот так планируешь провести парад в Киеве, форму уже пошил, а всего 4 года спустя просишь у Киева разрешения провести его у себя в Москве (с)
цитирайАми, последна година, късокракия педофил е финалист, блатните орки да мислят как ще я карат от 2027 - ма, макар че те не могат да мислят.
цитирайnkf написа:
Ами, последна година, късокракия педофил е финалист, блатните орки да мислят как ще я карат от 2027 - ма, макар че те не могат да мислят.
чак когато нефта се изля на главите им
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
Блогрол
1. Карачай и Балкария
2. Тарковско Шамхалство
3. Нартания
4. За странните хора
5. Волфрам фон Ешенбах - Пърсифал
6. Омар Хаям на руски език
7. Принос към историята на Стара Загора
8. Българи от старо време
9. орхоно-енисейская письменность)
10. Генетик
11. Eurogenes Blog
12. Нартиада
13. Форум
14. Елбрус
15. MOLECULAR AND CULTURAL EVOLUTION LAB
16. Shoner Paul
2. Тарковско Шамхалство
3. Нартания
4. За странните хора
5. Волфрам фон Ешенбах - Пърсифал
6. Омар Хаям на руски език
7. Принос към историята на Стара Загора
8. Българи от старо време
9. орхоно-енисейская письменность)
10. Генетик
11. Eurogenes Blog
12. Нартиада
13. Форум
14. Елбрус
15. MOLECULAR AND CULTURAL EVOLUTION LAB
16. Shoner Paul
