Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Постинг
02.06 20:36 - Русия ограничи вноса на костилкови плодове и грозде от Армения от 2 юни.
Автор: syrmaepon Категория: Видео   
Прочетен: 827 Коментари: 2 Гласове:
3

Последна промяна: 02.06 20:44

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 
  Роселхознадзор (Федералната служба за ветеринарен и фитосанитарен надзор) съобщи за нарушения при доставките на арменски плодове за Русия. Агенцията отбеляза, че многократно е изпращала информация до арменската страна относно нарушения при доставките на карантинни продукти, свързани с идентифицирането на видове, подлежащи на карантина за държавите-членки на ЕАЕС.

      Настоящата ситуация заплашва фитосанитарното благополучие на Русия и ЕАЕС, както и прилагането на държавни програми за подкрепа на индустриалното градинарство, овощарството и лозарството в Русия, добави агенцията. Поради тази причина от 2 юни ще бъдат въведени временни ограничения върху вноса на костилкови плодове (череши, череши, кайсии, сливи, праскови и нектарини) и прясно грозде.

*

О, Армения, здравей.


image


Дойдохме тук на пазар.
Защото, ние уважаваме твоя суверенитет.

Хмм... Обикновено след такава фраза започват някакви глупости.

Не, не, всичко е наред. Просто искаме ти сама да решиш.

Какво?

С кого си?

Ами ако реша сама?

Точно това искаме.

Чудесно. Тогава ще реша сама.

Не-не-не, хайде. Първо, разбери какво означава „сама“.

Какво имате предвид?

„Сама“ означава след консултации с нас.

С всичките четирима? По каква причина?

Разбира се, с всичките четирима. Ние сме приятели. Защо просто не се съгласите? А???

Какво имате предвид, ами ако не искам консултации?

Ето защо ни е нужен референдум.

За какво, по дяволите, е това?

За да може народът да реши.

Но какво ще стане, ако народът не реши както ви харесва?

Тогава народът ще стане жертва на западната пропаганда.

Но какво ще стане, ако реши както ви харесва?

Тогава това ще бъде триумф на демокрацията. Много удобна система.
Опитахме се с най-доброто, което можехме.

Има ли изобщо значение къде отивам?

Слушай! Не напускай пазара!

Това е, тревожите се за себе си. Разбирам.

Армения, защо, по дяволите, отново усложняваш всичко?

Не, просто се опитвам да разбера.

Тогава ще бъдем наистина тъжни.

Да???

Разбираш, че когато сме тъжни, по някаква причина някой друг винаги чувства болката.

Имаш предвид газ?

Да.

И търговия?

Да.

И вероятно мигранти?

Хей, наистина ли си толкова умна!

Значи това наистина е заплаха?

Не, наистина. Това са просто последствията от твоя свободен избор.

Да, майната ви. Писна ми.

Ти луда ли си?

Не е ли педалско постоянно да мислиш за задниците на другите хора? Както и да е, хора, тръгвам.

Накъде?

В Европа, в Азия, в Африка, в Антарктида. Където си искам.




(с) от мрежата


image


*    

  Нека заявим факта: единствената държава, която в момента открито заплашва Армения с война, е Русия. (с)
*
 





Тагове:   руззкий мир,


Гласувай:
3



1. getmans1 - :):):) ...
02.06 22:04
- "Но какво ще стане, ако народът не реши както ви харесва?"

- "Тогава народът ще стане жертва на западната пропаганда."
цитирай
2. syrmaepon - пропагандата е безмилостна, но стреля по своите
02.06 22:22
getmans1 написа:
- "Но какво ще стане, ако народът не реши както ви харесва?"

- "Тогава народът ще стане жертва на западната пропаганда."


Горките руснаци - тъкмо почнаха да се хранят нормално и пак глад )

И с митата на Тръмп - пак същото
цитирай
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: syrmaepon
Категория: Други
Прочетен: 2453029
Постинги: 1359
Коментари: 4333
Гласове: 8230