Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Постинг
22.08.2024 14:56 - Трета година сво - три фронта на територията на РФ
Автор: syrmaepon Категория: Политика   
Прочетен: 1123 Коментари: 4 Гласове:
1

Последна промяна: 22.08.2024 19:41

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 
 В Орск (Оренбургска област) 2,4 хиляди къщи са обявени за разрушени след наводнението, според информация от сайта на градската администрация. Други 4,5 хиляди домакинства се нуждаят от основен ремонт. Властите в Оренбург потвърдиха провеждането на концерта на SHAMAN за 16 милиона рубли.

https://t.me/zakupki_time/42706

 Жителите на Оренбург са бесни: мнозина все още не са получили плащания след скъсването на язовирната стена в Орск, половината град е разрушен, а хората се скитат без жилище в апартаменти под наем и роднини. 

image


*

Груши вместо Курска. Путин за неделю ничего не сказал о наступлении ВСУ — зато съездил в Баку, осмотрел сады в КБР и впервые с 2008 года посетил Беслан.

(с)

 image

https://t.me/mozhemobyasnit/18700

*

Какъвто главнокомандващият, такива и войните:

6 августа мой друг и чеченский генерал Апти сказал, что волноваться по поводу вторжения украинской армии в Курскую область не надо, а надо запастись поп-корном и спокойно наблюдать как наши (чеченские?) солдаты уничтожают противника.

   9 августа, он повторил, что волноваться не надо и противника продолжают уничтожать.

  11 августа противник (украинцы) был остановлен.

  13 августа он был остановлен опять:

     “ Бесконтрольное передвижение ВСУ на курском направлении уже остановлено», — сообщил Апти Алаудинов. ”

  14 и 15 августа противник был заблокирован и остановлен

  20 августа благодаря чеченцам украинцы были остановлены опять:

    “ Пока нас (чеченцев, прим моё) не было, противник (украинцы в Курской области, прим. моё) продвинулся на территорию России. С момента как "Ахмат" прибыл на этот участок, мы его полностью остановили. ”


(с)

*

Как говорится, нужно просто закончить с нацистами в своей голове.  (с)

image

*

Вспоминается классика. В Древнем Египте не вели записей о военных поражениях. Поэтому понять, что Египет проигрывал войну, можно по тому, что победы происходили все ближе и ближе к столице.

https://t.me/ResistanceRF/5234

*

image

*



Тагове:   руззкий мир,


Гласувай:
1



1. icansing - По план ще геберясат 2/3 от "ваксинираните" с ГМО.
22.08.2024 18:06
Разни ми ти "европейци" и "х'амриканци". После ще ви обЯсня как и защо- ами и вие понаслушвайте алтернативно. Сетне, Китай ще ги опуха икономически (вече берат душа). Остава място само за ЕДНО- ОРЪЖИЕ, което носи бърза смърт. С него разполагат русите. Така че, всичко върви по план- дори той да не е напълно ясен за повечето мунчовци!
цитирай
2. syrmaepon - Ясно - "мы за мир"
22.08.2024 18:59
icansing написа:
Разни ми ти "европейци" и "х'амриканци". После ще ви обЯсня как и защо- ами и вие понаслушвайте алтернативно. Сетне, Китай ще ги опуха икономически (вече берат душа). Остава място само за ЕДНО- ОРЪЖИЕ, което носи бърза смърт. С него разполагат русите. Така че, всичко върви по план- дори той да не е напълно ясен за повечето мунчовци!


Даде отлична дефиниция на "русский мир"
цитирай
3. icansing - Такъв мир ме устройва повече от "демокрацията".
23.08.2024 10:44
Ако се замислиш- теб също. Или предпочиташ да си шиле за "ваксиниране" и едногодишна експлоатация?
цитирай
4. syrmaepon - Не се хаби да ме вразумяваш :)))
23.08.2024 21:53
icansing написа:
Ако се замислиш- теб също. Или предпочиташ да си шиле за "ваксиниране" и едногодишна експлоатация?


Отивай при своите, там е хубаво, особено сега :)
цитирай
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: syrmaepon
Категория: Други
Прочетен: 2453190
Постинги: 1359
Коментари: 4333
Гласове: 8230