Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Постинг
20.02.2025 17:40 - Дайте ему Нобеловку...
Автор: syrmaepon Категория: Новини   
Прочетен: 790 Коментари: 3 Гласове:
7

Последна промяна: 20.02.2025 17:43

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg

 image


  Ето какво се случва, когато един капризен старец не получи това, на което наистина е разчитал. Всички вече са се разбрали за всичко, изчислили и разделили всичко. Старецът вече ясно усещаше Нобеловия медал на дланта си, а след това ужас! Негодник! Това е срам! Така той се изказа. Тук има такъв вариант. Президентът на Украйна може да се обърне към Комитета за Нобелова награда с предложение за спешно присъждане на наградата за мир на стария Дони. Няма значение защо. Обама я получи за нищо, защо Доналд да не я получи? Дайте, дайте, определено дайте! 

И ще играе с красивия медал, седнал в Овалния кабинет.

Старите хора и децата обичат лъскавите предмети. И той ще спре да нервничи, защото на неговата възраст някак си е изпълнено с опасност да се вълнуваш. Дори да имате качествени хапчета.

(с)

*

00:00 Тръмп за "диктатора Зеленски" и "козовете на Русия"
  04:45 Как Украйна реагира на критиките на Тръмп
  08:20 Страните от ЕС се застъпват за Зеленски
  12:12 Атака на Херсон: има загинали и ранени
  14:41 Русия изстреля 161 дрона срещу Украйна


17:30 Хамас предава телата на заложниците на Израел

*



Тагове:   война,   РФ,


Гласувай:
7



Следващ постинг
Предишен постинг

1. planinitenabulgaria - Чакам още няколко американски фейсбучки, които гласуваха за Тръмп и сега си
20.02.2025 19:06
посипват косите с пепел и ще обединя в постинг разочарованието им. В общи линии то е:
- Тръмп първо ще скапе света, а после и Америка! Аспектите обаче са различни, подозренията - близки.
цитирай
2. syrmaepon - Да, има нещо такова
20.02.2025 19:50
planinitenabulgaria написа:
посипват косите с пепел и ще обединя в постинг разочарованието им. В общи линии то е:
- Тръмп първо ще скапе света, а после и Америка! Аспектите обаче са различни, подозренията - близки.


и аз прочетох такъв коментар: "срам ме , че съм гласувал за Тръмп"
цитирай
3. krumbelosvet - Има и по-срамно
20.02.2025 22:38
Аз някога гласувах за Простокирчо Ленкин.
цитирай
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: syrmaepon
Категория: Други
Прочетен: 2453263
Постинги: 1359
Коментари: 4333
Гласове: 8230