Постинг
20.02.2025 17:40 -
Дайте ему Нобеловку...
Автор: syrmaepon
Категория: Новини
Прочетен: 790 Коментари: 3 Гласове:
Последна промяна: 20.02.2025 17:43
Прочетен: 790 Коментари: 3 Гласове:
7
Последна промяна: 20.02.2025 17:43

Ето какво се случва, когато един капризен старец не получи това, на което наистина е разчитал. Всички вече са се разбрали за всичко, изчислили и разделили всичко. Старецът вече ясно усещаше Нобеловия медал на дланта си, а след това ужас! Негодник! Това е срам! Така той се изказа. Тук има такъв вариант. Президентът на Украйна може да се обърне към Комитета за Нобелова награда с предложение за спешно присъждане на наградата за мир на стария Дони. Няма значение защо. Обама я получи за нищо, защо Доналд да не я получи? Дайте, дайте, определено дайте!
И ще играе с красивия медал, седнал в Овалния кабинет.
Старите хора и децата обичат лъскавите предмети. И той ще спре да нервничи, защото на неговата възраст някак си е изпълнено с опасност да се вълнуваш. Дори да имате качествени хапчета.
(с)
*
00:00 Тръмп за "диктатора Зеленски" и "козовете на Русия"
04:45 Как Украйна реагира на критиките на Тръмп
08:20 Страните от ЕС се застъпват за Зеленски
12:12 Атака на Херсон: има загинали и ранени
14:41 Русия изстреля 161 дрона срещу Украйна
17:30 Хамас предава телата на заложниците на Израел
*
След едноседмични боеве ВСУ окупираха по...
Руски БПЛА атакуваха Днепър вечерта на 2...
Under pressure...Обсъждайки Украйна
Руски БПЛА атакуваха Днепър вечерта на 2...
Under pressure...Обсъждайки Украйна
1.
planinitenabulgaria -
Чакам още няколко американски фейсбучки, които гласуваха за Тръмп и сега си
20.02.2025 19:06
20.02.2025 19:06
посипват косите с пепел и ще обединя в постинг разочарованието им. В общи линии то е:
- Тръмп първо ще скапе света, а после и Америка! Аспектите обаче са различни, подозренията - близки.
цитирай- Тръмп първо ще скапе света, а после и Америка! Аспектите обаче са различни, подозренията - близки.
planinitenabulgaria написа:
посипват косите с пепел и ще обединя в постинг разочарованието им. В общи линии то е:
- Тръмп първо ще скапе света, а после и Америка! Аспектите обаче са различни, подозренията - близки.
- Тръмп първо ще скапе света, а после и Америка! Аспектите обаче са различни, подозренията - близки.
и аз прочетох такъв коментар: "срам ме , че съм гласувал за Тръмп"
Аз някога гласувах за Простокирчо Ленкин.
цитирайВашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
Блогрол
1. Карачай и Балкария
2. Тарковско Шамхалство
3. Нартания
4. За странните хора
5. Волфрам фон Ешенбах - Пърсифал
6. Омар Хаям на руски език
7. Принос към историята на Стара Загора
8. Българи от старо време
9. орхоно-енисейская письменность)
10. Генетик
11. Eurogenes Blog
12. Нартиада
13. Форум
14. Елбрус
15. MOLECULAR AND CULTURAL EVOLUTION LAB
16. Shoner Paul
2. Тарковско Шамхалство
3. Нартания
4. За странните хора
5. Волфрам фон Ешенбах - Пърсифал
6. Омар Хаям на руски език
7. Принос към историята на Стара Загора
8. Българи от старо време
9. орхоно-енисейская письменность)
10. Генетик
11. Eurogenes Blog
12. Нартиада
13. Форум
14. Елбрус
15. MOLECULAR AND CULTURAL EVOLUTION LAB
16. Shoner Paul
