Постинг
30.10.2023 17:49 -
Операцията в Газа може да продължи няколко месеца.
Ауслендер: за руския антисемитизъм
И още: Горит Москва....
И още: Горит Москва....
Мойсей извежда народа от робство....
Израелската противоракета „Хец-3“ (Стрел...
© В утрото на светла ера, с факела на но...
Израелската противоракета „Хец-3“ (Стрел...
© В утрото на светла ера, с факела на но...
В Киев, катедралата „Успение Богородично...
нет ты не волк в овечьей шкуре, а с волч...
Бойко, Шиши — казваме ви „чао“, но не „с...
нет ты не волк в овечьей шкуре, а с волч...
Бойко, Шиши — казваме ви „чао“, но не „с...
Следващ постинг
Предишен постинг
Горит и кружится планета, ама нам нужна адна пабеда :):):).
Единственное высокоточное оружие россии это телевизор. Он поражает головной мозг даже у тех у кого его нет.
цитирайЕдинственное высокоточное оружие россии это телевизор. Он поражает головной мозг даже у тех у кого его нет.
2.
syrmaepon -
Да, държавата се разкапва, но важно е властта да се задържи и още да се краде. До кога ли ? )
30.10.2023 19:09
30.10.2023 19:09
dobrodan написа:
Горит и кружится планета, ама нам нужна адна пабеда :):):).
Единственное высокоточное оружие россии это телевизор. Он поражает головной мозг даже у тех у кого его нет.
Единственное высокоточное оружие россии это телевизор. Он поражает головной мозг даже у тех у кого его нет.
„Ако заспя и се събудя след сто години и ме питат, какво мисля, че става сега в Русия, аз ще отговоря: Пият и крадат". (М. Салтиков-Щедрин).
Има още информация по темата :).
Как големите руски класици характеризират своя руски народ-
-Михаил Салтиков-Шчедрин: „Ако заспя и се събудя след сто години и ме попитат, какво днес се случва в Русия, аз ще отговоря: пият, крадат,убиват...!!”
-Алексей Толстой: „Московията –руска тайга, монголска, дива, хищническа” „Не е мила, не е уютна руската земя – по–зле е от горчиво робство – хиляди години избродена с лапти, с досада разоравана с плуг, покрита с пепелта на разорени села и необозначени гробове. Пустота и дивост.”
-Ф.М.Достоевски: "Народ, който блуждае по Европа и търси какво още може да разруши и унищожи само заради развлечението”
-Михаил Булгаков: „Не сме народ, а скотове, наглеци, дива орда от душегубци и злодеи”
-Максим Горки: „Най-важният знак за успеха на руския народ е неговата садистична жестокост. "
-Иван С.Тургенев: „Руснакът е най-големият и най-наглият лъжец в целия свят”
-Иван С. Шмельов: „Народ, който ненавижда свободата, обожава робството, обича веригите на своите ръце и нозе, мръсен физически и морално...е готов във всеки момент да гнети всичко и навсякъде”.
-Александър Сергеевич Пушкин: "Народ безразличен към най-малкия дълг, към най-малката справедливост, към най-малката истина, народ, който не признава човешкото достойнство, не признава като цяло нито свободния човек, нито свободната мисъл”
-Василий Розанов: „Не народ, а адски урод”
-Зинаида Гипиус: „Русия – това е една огромна психиатрия”
-Михаил Глинка, бащата на руската опера, напускайки на 7 април 1856 година Русия завинаги той се съблича чисто гол на границата, изплюва се на руска земя преди бариерата и казва: “Дай Бог мне никога больше не видеть этой мерзкой страны и её людей”, свидетелства в спомените си сестра му.
http://russianmontreal/razdelsya-na-granitse-dogola/
-Академик Лихачов преди много години казва следното-“ Русия никога не е имала и няма никаква особена мисия. Не трябва да се търси никаква национална идея за Русия- това е мираж.
Животът с национална идея отначало ще доведе до ограничения, а след това ще възникне нетърпимост към друга раса, към друг народ и друга религия. Нетърпимостта непременно ще доведе до терор. Не бива да се допуска връщането на Русия към единна идеология, защото тя рано или късно ще доведе Русия до фашизъм”.
-генерал Лозовой П. С. 1942 г.
-“А мне без разницы с кем, хоть с Гитлером, хоть без Гитлера,
Главное чтобы против большевиков!!!!
-Вон у финнов не дурно ПОЛУЧИЛОСЬ!!!!
Да два года войны, но ЖИЗНЬ того СТОИТ!!!!
А при большевикам нам жить не дадут,
Ни кому не дадут,все отберут и жизнь отберут,
Им ЛЮДИ НЕ НУЖНЫ, ИМ НУЖНЫ СКОТЫ,
-ПОТОМУ КАК ОНИ, САМИ СКОТЫ И ЕСТЬ!!!!”
цитирайИма още информация по темата :).
Как големите руски класици характеризират своя руски народ-
-Михаил Салтиков-Шчедрин: „Ако заспя и се събудя след сто години и ме попитат, какво днес се случва в Русия, аз ще отговоря: пият, крадат,убиват...!!”
-Алексей Толстой: „Московията –руска тайга, монголска, дива, хищническа” „Не е мила, не е уютна руската земя – по–зле е от горчиво робство – хиляди години избродена с лапти, с досада разоравана с плуг, покрита с пепелта на разорени села и необозначени гробове. Пустота и дивост.”
-Ф.М.Достоевски: "Народ, който блуждае по Европа и търси какво още може да разруши и унищожи само заради развлечението”
-Михаил Булгаков: „Не сме народ, а скотове, наглеци, дива орда от душегубци и злодеи”
-Максим Горки: „Най-важният знак за успеха на руския народ е неговата садистична жестокост. "
-Иван С.Тургенев: „Руснакът е най-големият и най-наглият лъжец в целия свят”
-Иван С. Шмельов: „Народ, който ненавижда свободата, обожава робството, обича веригите на своите ръце и нозе, мръсен физически и морално...е готов във всеки момент да гнети всичко и навсякъде”.
-Александър Сергеевич Пушкин: "Народ безразличен към най-малкия дълг, към най-малката справедливост, към най-малката истина, народ, който не признава човешкото достойнство, не признава като цяло нито свободния човек, нито свободната мисъл”
-Василий Розанов: „Не народ, а адски урод”
-Зинаида Гипиус: „Русия – това е една огромна психиатрия”
-Михаил Глинка, бащата на руската опера, напускайки на 7 април 1856 година Русия завинаги той се съблича чисто гол на границата, изплюва се на руска земя преди бариерата и казва: “Дай Бог мне никога больше не видеть этой мерзкой страны и её людей”, свидетелства в спомените си сестра му.
http://russianmontreal/razdelsya-na-granitse-dogola/
-Академик Лихачов преди много години казва следното-“ Русия никога не е имала и няма никаква особена мисия. Не трябва да се търси никаква национална идея за Русия- това е мираж.
Животът с национална идея отначало ще доведе до ограничения, а след това ще възникне нетърпимост към друга раса, към друг народ и друга религия. Нетърпимостта непременно ще доведе до терор. Не бива да се допуска връщането на Русия към единна идеология, защото тя рано или късно ще доведе Русия до фашизъм”.
-генерал Лозовой П. С. 1942 г.
-“А мне без разницы с кем, хоть с Гитлером, хоть без Гитлера,
Главное чтобы против большевиков!!!!
-Вон у финнов не дурно ПОЛУЧИЛОСЬ!!!!
Да два года войны, но ЖИЗНЬ того СТОИТ!!!!
А при большевикам нам жить не дадут,
Ни кому не дадут,все отберут и жизнь отберут,
Им ЛЮДИ НЕ НУЖНЫ, ИМ НУЖНЫ СКОТЫ,
-ПОТОМУ КАК ОНИ, САМИ СКОТЫ И ЕСТЬ!!!!”
Вече и аз започвам да мисля така )(
цитирайэто же слепым уже видно..
цитирай
6.
belkana -
@volyamedia: Игра в джихад. Что стоит за антисемитскими акциями на Северном Кавказе
31.10.2023 00:30
31.10.2023 00:30
Случилась игра в джихад, которую спродюссировали в Москве. Мы уже писали о роли РФ в подготовке атаки Хамас на Израиль. Сейчас можно с уверенностью утверждать, что РФ хочет выжать максимум из эскалации конфликта. В начале октября на Кавказ вернулись несколько духовных лидеров, популярных у сельской и городской кавказской молодежи. Среди них уроженец Нальчика Абу Ислам аш-Шаркаси, он же Аслан Архестов и другие, когда-то уехавшие из РФ на учебу в Эр Рияд и другие университеты Ближнего Востока.
Эти люди пользуются доверием тех, кто считает Москву оккупантом. Именно они и начали говорить в своем кругу о джихаде против Израиля, об объединении всех мусульман, что важно, вместе с Россией. Их призывы и вывели на улицы Махачкалы, Черкесска, Нальчика, Хасавюрта аполитичную молодежь. Через подконтрольных ФСБ муфтиев такого результата было бы не добиться, а через «своих» лидеров и наставников — вполне.
Путин* пытается разыграть карту союзника мусульман, тем самым напугав США и Европу. Исламский мир велик и он выглядит куда более пугающим для Запада, чем сошедшая с ума одинокая Российская Федерация. Для большего эффекта и были запущены антисемитские акции на Кавказе, спонсировались и обеспечивались охраной пропалестинские митинги и шествия в Европе. По сообщениям источников в чеченских диаспорах в Германии, Франции, Бельгии, организацией и охраной пропалестинских шествий занимались люди из европейской сети Рамзана Кадырова. Их отправляли в Европу с конца нулевых или вербовали из числа чеченцев, уехавших раньше, но не сумевших найти себе работу и как-то устроиться в жизни. Кстати, французы уже заметили усилия кадыровской сетки и готовят группу россиян, «придерживающихся радикальной идеологии» к депортации в РФ.
цитирайЭти люди пользуются доверием тех, кто считает Москву оккупантом. Именно они и начали говорить в своем кругу о джихаде против Израиля, об объединении всех мусульман, что важно, вместе с Россией. Их призывы и вывели на улицы Махачкалы, Черкесска, Нальчика, Хасавюрта аполитичную молодежь. Через подконтрольных ФСБ муфтиев такого результата было бы не добиться, а через «своих» лидеров и наставников — вполне.
Путин* пытается разыграть карту союзника мусульман, тем самым напугав США и Европу. Исламский мир велик и он выглядит куда более пугающим для Запада, чем сошедшая с ума одинокая Российская Федерация. Для большего эффекта и были запущены антисемитские акции на Кавказе, спонсировались и обеспечивались охраной пропалестинские митинги и шествия в Европе. По сообщениям источников в чеченских диаспорах в Германии, Франции, Бельгии, организацией и охраной пропалестинских шествий занимались люди из европейской сети Рамзана Кадырова. Их отправляли в Европу с конца нулевых или вербовали из числа чеченцев, уехавших раньше, но не сумевших найти себе работу и как-то устроиться в жизни. Кстати, французы уже заметили усилия кадыровской сетки и готовят группу россиян, «придерживающихся радикальной идеологии» к депортации в РФ.
7.
planinitenabulgaria -
Спомнете си за вйната в Ливан, мисля че бе ппез 1982 г. От там тероростите на ООП
31.10.2023 18:11
31.10.2023 18:11
непрекъснато преминаваха границата,, колеха, палеха, отвличаха. Тяхната опора бе СССР. И Израел ги треснА. Така, че ги унищожи и настана мир. Но...
С подкрепата на Иран възникна нова терористимна организацзия, Хизбула, сега въоръжена с ракети и дронове. И събитията клонят към следното:
Ново изтряскване на терористите, и в Ливан!, което ще нажежи обстановката в света - простащината, агресията, тероризма срещу интелигентни хора по света и ще отклони вниманието на хората от погрома на Путин в Украина. Това е и целта на упражненето, злото отново идва от Путин с чирак Иран. Който достгавя дронове срещу Украина.
цитирайС подкрепата на Иран възникна нова терористимна организацзия, Хизбула, сега въоръжена с ракети и дронове. И събитията клонят към следното:
Ново изтряскване на терористите, и в Ливан!, което ще нажежи обстановката в света - простащината, агресията, тероризма срещу интелигентни хора по света и ще отклони вниманието на хората от погрома на Путин в Украина. Това е и целта на упражненето, злото отново идва от Путин с чирак Иран. Който достгавя дронове срещу Украина.
8.
syrmaepon -
Да, за съжаление, злото не е само на едно място, за да бъде изолирано.
31.10.2023 19:18
31.10.2023 19:18
planinitenabulgaria написа:
непрекъснато преминаваха границата,, колеха, палеха, отвличаха. Тяхната опора бе СССР. И Израел ги треснА. Така, че ги унищожи и настана мир. Но...
С подкрепата на Иран възникна нова терористимна организацзия, Хизбула, сега въоръжена с ракети и дронове. И събитията клонят към следното:
Ново изтряскване на терористите, и в Ливан!, което ще нажежи обстановката в света - простащината, агресията, тероризма срещу интелигентни хора по света и ще отклони вниманието на хората от погрома на Путин в Украина. Това е и целта на упражненето, злото отново идва от Путин с чирак Иран. Който достгавя дронове срещу Украина.
С подкрепата на Иран възникна нова терористимна организацзия, Хизбула, сега въоръжена с ракети и дронове. И събитията клонят към следното:
Ново изтряскване на терористите, и в Ливан!, което ще нажежи обстановката в света - простащината, агресията, тероризма срещу интелигентни хора по света и ще отклони вниманието на хората от погрома на Путин в Украина. Това е и целта на упражненето, злото отново идва от Путин с чирак Иран. Който достгавя дронове срещу Украина.
При това всеобщия глобализъм подпомага то да се разпространява и умножава и за това способства и фанатичната необразованост. А цивилизованите страни никак не способстват това да бъде ликвидирано.
syrmaepon написа:
При това всеобщия глобализъм подпомага то да се разпространява и умножава и за това способства и фанатичната необразованост. А цивилизованите страни никак не способстват това да бъде ликвидирано.
planinitenabulgaria написа:
непрекъснато преминаваха границата,, колеха, палеха, отвличаха. Тяхната опора бе СССР. И Израел ги треснА. Така, че ги унищожи и настана мир. Но...
С подкрепата на Иран възникна нова терористимна организацзия, Хизбула, сега въоръжена с ракети и дронове. И събитията клонят към следното:
Ново изтряскване на терористите, и в Ливан!, което ще нажежи обстановката в света - простащината, агресията, тероризма срещу интелигентни хора по света и ще отклони вниманието на хората от погрома на Путин в Украина. Това е и целта на упражненето, злото отново идва от Путин с чирак Иран. Който достгавя дронове срещу Украина.
С подкрепата на Иран възникна нова терористимна организацзия, Хизбула, сега въоръжена с ракети и дронове. И събитията клонят към следното:
Ново изтряскване на терористите, и в Ливан!, което ще нажежи обстановката в света - простащината, агресията, тероризма срещу интелигентни хора по света и ще отклони вниманието на хората от погрома на Путин в Украина. Това е и целта на упражненето, злото отново идва от Путин с чирак Иран. Който достгавя дронове срещу Украина.
При това всеобщия глобализъм подпомага то да се разпространява и умножава и за това способства и фанатичната необразованост. А цивилизованите страни никак не способстват това да бъде ликвидирано.
В тази сфера работи четвърт век опростачвателият Трифонов и опростачи цяло поколение. Тази простащина избра Радев за президент, той я яхна и така стигнахме да новата класа, трифоноворадевата простащина, която е "по-страшна от рака".
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
Блогрол
1. Карачай и Балкария
2. Тарковско Шамхалство
3. Нартания
4. За странните хора
5. Волфрам фон Ешенбах - Пърсифал
6. Омар Хаям на руски език
7. Принос към историята на Стара Загора
8. Българи от старо време
9. орхоно-енисейская письменность)
10. Генетик
11. Eurogenes Blog
12. Нартиада
13. Форум
14. Елбрус
15. MOLECULAR AND CULTURAL EVOLUTION LAB
16. Shoner Paul
2. Тарковско Шамхалство
3. Нартания
4. За странните хора
5. Волфрам фон Ешенбах - Пърсифал
6. Омар Хаям на руски език
7. Принос към историята на Стара Загора
8. Българи от старо време
9. орхоно-енисейская письменность)
10. Генетик
11. Eurogenes Blog
12. Нартиада
13. Форум
14. Елбрус
15. MOLECULAR AND CULTURAL EVOLUTION LAB
16. Shoner Paul

