Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Постинг
30.10.2023 17:49 - Операцията в Газа може да продължи няколко месеца.
Автор: syrmaepon Категория: Новини   
Прочетен: 1889 Коментари: 9 Гласове:
4


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
Ауслендер: за руския антисемитизъм
И още: Горит Москва....








Тагове:   война,   дагестан,   Газа,   Израел,   РФ,


Гласувай:
4



1. dobrodan - МОсква винаги е горяла и пламтяла :):):).
30.10.2023 18:43
Горит и кружится планета, ама нам нужна адна пабеда :):):).

Единственное высокоточное оружие россии это телевизор. Он поражает головной мозг даже у тех у кого его нет.
цитирай
2. syrmaepon - Да, държавата се разкапва, но важно е властта да се задържи и още да се краде. До кога ли ? )
30.10.2023 19:09
dobrodan написа:
Горит и кружится планета, ама нам нужна адна пабеда :):):).

Единственное высокоточное оружие россии это телевизор. Он поражает головной мозг даже у тех у кого его нет.

цитирай
3. dobrodan - Как така "докога"?
30.10.2023 20:31
„Ако заспя и се събудя след сто години и ме питат, какво мисля, че става сега в Русия, аз ще отговоря: Пият и крадат". (М. Салтиков-Щедрин).

Има още информация по темата :).

Как големите руски класици характеризират своя руски народ-
-Михаил Салтиков-Шчедрин: „Ако заспя и се събудя след сто години и ме попитат, какво днес се случва в Русия, аз ще отговоря: пият, крадат,убиват...!!”
-Алексей Толстой: „Московията –руска тайга, монголска, дива, хищническа” „Не е мила, не е уютна руската земя – по–зле е от горчиво робство – хиляди години избродена с лапти, с досада разоравана с плуг, покрита с пепелта на разорени села и необозначени гробове. Пустота и дивост.”
-Ф.М.Достоевски: "Народ, който блуждае по Европа и търси какво още може да разруши и унищожи само заради развлечението”
-Михаил Булгаков: „Не сме народ, а скотове, наглеци, дива орда от душегубци и злодеи”
-Максим Горки: „Най-важният знак за успеха на руския народ е неговата садистична жестокост. "
-Иван С.Тургенев: „Руснакът е най-големият и най-наглият лъжец в целия свят”
-Иван С. Шмельов: „Народ, който ненавижда свободата, обожава робството, обича веригите на своите ръце и нозе, мръсен физически и морално...е готов във всеки момент да гнети всичко и навсякъде”.
-Александър Сергеевич Пушкин: "Народ безразличен към най-малкия дълг, към най-малката справедливост, към най-малката истина, народ, който не признава човешкото достойнство, не признава като цяло нито свободния човек, нито свободната мисъл”
-Василий Розанов: „Не народ, а адски урод”
-Зинаида Гипиус: „Русия – това е една огромна психиатрия”
-Михаил Глинка, бащата на руската опера, напускайки на 7 април 1856 година Русия завинаги той се съблича чисто гол на границата, изплюва се на руска земя преди бариерата и казва: “Дай Бог мне никога больше не видеть этой мерзкой страны и её людей”, свидетелства в спомените си сестра му.
http://russianmontreal/razdelsya-na-granitse-dogola/

-Академик Лихачов преди много години казва следното-“ Русия никога не е имала и няма никаква особена мисия. Не трябва да се търси никаква национална идея за Русия- това е мираж.
Животът с национална идея отначало ще доведе до ограничения, а след това ще възникне нетърпимост към друга раса, към друг народ и друга религия. Нетърпимостта непременно ще доведе до терор. Не бива да се допуска връщането на Русия към единна идеология, защото тя рано или късно ще доведе Русия до фашизъм”.
-генерал Лозовой П. С. 1942 г.
-“А мне без разницы с кем, хоть с Гитлером, хоть без Гитлера,
Главное чтобы против большевиков!!!!
-Вон у финнов не дурно ПОЛУЧИЛОСЬ!!!!
Да два года войны, но ЖИЗНЬ того СТОИТ!!!!
А при большевикам нам жить не дадут,
Ни кому не дадут,все отберут и жизнь отберут,
Им ЛЮДИ НЕ НУЖНЫ, ИМ НУЖНЫ СКОТЫ,
-ПОТОМУ КАК ОНИ, САМИ СКОТЫ И ЕСТЬ!!!!”
цитирай
4. syrmaepon - Зинаида Гипиус: „Русия – това е една огромна психиатрия”
30.10.2023 22:37
Вече и аз започвам да мисля така )(
цитирай
5. morskipesni - Горит ИЗСРАЕЛ,
30.10.2023 23:05
это же слепым уже видно..
цитирай
6. belkana - @volyamedia: Игра в джихад. Что стоит за антисемитскими акциями на Северном Кавказе
31.10.2023 00:30
Случилась игра в джихад, которую спродюссировали в Москве. Мы уже писали о роли РФ в подготовке атаки Хамас на Израиль. Сейчас можно с уверенностью утверждать, что РФ хочет выжать максимум из эскалации конфликта. В начале октября на Кавказ вернулись несколько духовных лидеров, популярных у сельской и городской кавказской молодежи. Среди них уроженец Нальчика Абу Ислам аш-Шаркаси, он же Аслан Архестов и другие, когда-то уехавшие из РФ на учебу в Эр Рияд и другие университеты Ближнего Востока.

Эти люди пользуются доверием тех, кто считает Москву оккупантом. Именно они и начали говорить в своем кругу о джихаде против Израиля, об объединении всех мусульман, что важно, вместе с Россией. Их призывы и вывели на улицы Махачкалы, Черкесска, Нальчика, Хасавюрта аполитичную молодежь. Через подконтрольных ФСБ муфтиев такого результата было бы не добиться, а через «своих» лидеров и наставников — вполне.

Путин* пытается разыграть карту союзника мусульман, тем самым напугав США и Европу. Исламский мир велик и он выглядит куда более пугающим для Запада, чем сошедшая с ума одинокая Российская Федерация. Для большего эффекта и были запущены антисемитские акции на Кавказе, спонсировались и обеспечивались охраной пропалестинские митинги и шествия в Европе. По сообщениям источников в чеченских диаспорах в Германии, Франции, Бельгии, организацией и охраной пропалестинских шествий занимались люди из европейской сети Рамзана Кадырова. Их отправляли в Европу с конца нулевых или вербовали из числа чеченцев, уехавших раньше, но не сумевших найти себе работу и как-то устроиться в жизни. Кстати, французы уже заметили усилия кадыровской сетки и готовят группу россиян, «придерживающихся радикальной идеологии» к депортации в РФ.
цитирай
7. planinitenabulgaria - Спомнете си за вйната в Ливан, мисля че бе ппез 1982 г. От там тероростите на ООП
31.10.2023 18:11
непрекъснато преминаваха границата,, колеха, палеха, отвличаха. Тяхната опора бе СССР. И Израел ги треснА. Така, че ги унищожи и настана мир. Но...
С подкрепата на Иран възникна нова терористимна организацзия, Хизбула, сега въоръжена с ракети и дронове. И събитията клонят към следното:
Ново изтряскване на терористите, и в Ливан!, което ще нажежи обстановката в света - простащината, агресията, тероризма срещу интелигентни хора по света и ще отклони вниманието на хората от погрома на Путин в Украина. Това е и целта на упражненето, злото отново идва от Путин с чирак Иран. Който достгавя дронове срещу Украина.
цитирай
8. syrmaepon - Да, за съжаление, злото не е само на едно място, за да бъде изолирано.
31.10.2023 19:18
planinitenabulgaria написа:
непрекъснато преминаваха границата,, колеха, палеха, отвличаха. Тяхната опора бе СССР. И Израел ги треснА. Така, че ги унищожи и настана мир. Но...
С подкрепата на Иран възникна нова терористимна организацзия, Хизбула, сега въоръжена с ракети и дронове. И събитията клонят към следното:
Ново изтряскване на терористите, и в Ливан!, което ще нажежи обстановката в света - простащината, агресията, тероризма срещу интелигентни хора по света и ще отклони вниманието на хората от погрома на Путин в Украина. Това е и целта на упражненето, злото отново идва от Путин с чирак Иран. Който достгавя дронове срещу Украина.


При това всеобщия глобализъм подпомага то да се разпространява и умножава и за това способства и фанатичната необразованост. А цивилизованите страни никак не способстват това да бъде ликвидирано.
цитирай
9. planinitenabulgaria - Оруел каза, невежеството е сила!
31.10.2023 22:39
syrmaepon написа:
planinitenabulgaria написа:
непрекъснато преминаваха границата,, колеха, палеха, отвличаха. Тяхната опора бе СССР. И Израел ги треснА. Така, че ги унищожи и настана мир. Но...
С подкрепата на Иран възникна нова терористимна организацзия, Хизбула, сега въоръжена с ракети и дронове. И събитията клонят към следното:
Ново изтряскване на терористите, и в Ливан!, което ще нажежи обстановката в света - простащината, агресията, тероризма срещу интелигентни хора по света и ще отклони вниманието на хората от погрома на Путин в Украина. Това е и целта на упражненето, злото отново идва от Путин с чирак Иран. Който достгавя дронове срещу Украина.


При това всеобщия глобализъм подпомага то да се разпространява и умножава и за това способства и фанатичната необразованост. А цивилизованите страни никак не способстват това да бъде ликвидирано.


В тази сфера работи четвърт век опростачвателият Трифонов и опростачи цяло поколение. Тази простащина избра Радев за президент, той я яхна и така стигнахме да новата класа, трифоноворадевата простащина, която е "по-страшна от рака".
цитирай
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: syrmaepon
Категория: Други
Прочетен: 2453215
Постинги: 1359
Коментари: 4333
Гласове: 8230